81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Korzystając z pięknej jesiennej pogody uczniowie klasy III a wybrali się na lekcję w terenie. Podsumowując temat „Od ziarenka do bochenka” poznali pracę piekarza i zasady wypieku pieczywa prezentowane przez pana Mariana Karpińskiego – Kierownika piekarni Gminnej Spółdzielni „Sch” w Michowie. Degustacja pysznego chleba pszennego, bułek graham, placka drożdżowego oraz ciasteczek pozwoliły wzmocnić nadwątlone marszem siły. Następnym miejscem lekcji był Urząd Pocztowy w Michowie. Uczniowie kupili i nakleili znaczki na napisane wcześniej pocztówki zaadresowane do rówieśników z różnych szkół w Polsce. Klasy zaangażowane w projekt wymiany pocztówek wkrótce otrzymają pocztówki reklamujące naszą miejscowość. Tymczasem uczniowie klasy III a z niecierpliwością czekają na odpowiedź. Lekcja w terenie była bardzo ciekawa.

 

 

Zapraszamy do komentowania!

,