81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Zakończyła się tegoroczna akcja „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” organizowana przez Radio Lublin i Telewizję Polską – Oddział w Lublinie. W gminie Michów, po raz kolejny, połączyła ona we wspólnym działaniu wielu wspaniałych ludzi o wielkim sercu, którzy wyszli naprzeciw społecznej potrzebie solidarności z najmłodszymi potrzebującymi pomocy. Dzięki tym właśnie ludziom zebrano dużą ilość odzieży, zabawek oraz żywności o przedłużonym terminie przydatności do spożycia. Społeczny Komitet Organizacyjny składa serdeczne podziękowania  mieszkańcom Gminy Michów za udział w przedsięwzięciu jakim jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Zebrane dary rzeczowe przekazano do Ośrodka Pomocy Społecznej w Michowie, gdzie wsparcie otrzymało kilka  potrzebujących rodzin.

Kolejny raz wasze dobro obdarzyło innych radością i pokojem serca na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.

Z poważaniem: Ewa Sułek -Koordynator akcji

Zapraszamy do komentowania!

,