81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

2 czerwca w naszej szkole było wielkie święto – Dzień Dziecka. Uczniowie mieli w tym dniu mnóstwo atrakcji. Na początku odbył się konkurs na najlepiej przebraną klasę, w którym pierwsze miejsce zajęły klasy IV a i VI b. W tym miejscu chcę serdecznie podziękować mamom uczniów klasy IV b za pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu. Następnie odbyły się wybory miss i mistera szkoły podstawowej i gimnazjum. Jury miało trudny wybór, ale po burzliwej naradzie ustalono werdykt. Miss szkoły podstawowej została uczennica klasy IV b Julia Syta, misterem – uczeń klasy V b Jakub Suchodół. Miss gimnazjum została uczennica klasy I Marlena Komsta, a misterem uczeń klasy III b Rafał Kutnik. Poza tym odbył się konkurs plastyczny, tańca współczesnego i rozgrywki sportowe. Na koniec tego cudownego dnia była dyskoteka.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy w włączyli się w organizację tego święta.

 Opiekun Samorządu Szkoły Podstawowej

 Bożena Szwargolińska

Zapraszamy do komentowania!

,