81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

27 maja 2014r.uczniowie kl. II i I b  wyjechali na wycieczkę na  „Farmę Iluzji”.

Zanim tam jednak dotarli, zwiedzili Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie. Chłopcy byli oczarowani oglądając samoloty i sprzęt wojskowy, wykorzystywany przez Polskie Lotnictwo. Nawet dziewczynki nie kryły swojego zainteresowania i z podziwem oglądały eksponaty muzealne.

Na „Farmie Iluzji” zachwyt wzbudziły między innymi: Chata Tajemnic, Muzeum Iluzji, Magiczny Domek, Ścieżka Złudzeń, Wiklinowy Labirynt oraz „podróż tratwą.  Nie zabrakło również dobrej zabawy na placu zabaw i na Polu Dmuchawców.

Wycieczka w to „magiczne” miejsce dostarczyła wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń, mimo zmęczenia upałem i różnorodności atrakcji, nie czuli zmęczenia i deklarowali chęć powrotu na „ Farmę…”, w czasie wakacji, z rodzicami.

 

Zapraszamy do komentowania!

,