81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Halowe Igrzyska LZS szkół Gimnazjalnych w Michowie

30 października w hali ZSO w Michowie odbyły się Halowe Igrzyska LZS szkół Gimnazjalnych województwa lubelskiego. W sportowej rywalizacji uczestniczyły drużyny z Rudna, Starego Zamościa, Ciecierzyna, Dębowej Kłody i Michowa. Uczniowie grali w siatkówkę, biegali po torze przeszkód, jeździli na hulajnodze, przeciągali linę, rywalizowali w slalomie z piłką, skokach dodawanych, biegach po kopercie i rzutach do kosza. Opiekunowie wspierali swoich uczniów zdobywając punkty w 3-boju nauczycieli – rzuty do kosza, strzały piłką nożną do bramki i strącanie kręgli. Puchar i medale zwycięzcy zdobyła drużyna z Michowa. Kolejne medalowe miejsca zajęli zawodnicy z Rudna i Starego Zamościa. Gratulujemy!!!

Zapraszamy do komentowania!

,