81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Dolomity i Lazurowe Wybrzeże, czyli gdzie niebo spotyka sie z ziemią.

w dniach 30 maja-7 czerwca 2014 grupa 45 uczniów i absolwentów naszej szkoły wzięła udział w wycieczce  naukowej w Dolomity i na Lazurowe Wybrzeże zorganizowanej przez księdza Jacka Zarębę. Wyprawa wiodła przez Czechy, Austrię, Włochy, Francję i Monako. Jej uczestnicy podziwiali nie tylko piękno zabytków takich miast jak Kraków, Wiedeń czy Werona, ale także wspaniałe widoki i krajobrazy znanych i słynnych miejsc jak Nicea, Cannes, Genua czy Monte Carlo. Niezapomnianą przygodą była wyprawa do ośnieżonych, sięgających wysokości prawie 3000 metrów n.p.m. Tre Cime di Lavaredo w Dolomitach. Wycieczkę zakończyło zwiedzanie i msza święta w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

 

 

Zapraszamy do komentowania!