81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Szanowni Rodzice !
Zbliża się koniec I semestru. Proszę o szczególne zainteresowanie swoimi pociechami, aby poprawiły oceny. Można to zrobić do 10 stycznia. W dniach 14 i 15 stycznia 2014 r. odbędą się rady klasyfikacyjne. Zapraszam Państwa w dniu 16 stycznia o godzinie 16.00 na wywiadówkę semestralną. W programie: pedagogizacja Rodziców, omówienie wyników klasyfikacji śródrocznej, analiza wyników próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem (w klasach III gimnazjum – wychowawcy).                                                                                                                                                                                                   Pozdrawiam                                                                                                                                                                                                                              Bożena Morawska – dyrektor ZSO.

Zapraszamy do komentowania!

,