81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Szanowni Rodzice !
W dniach: 10, 11, 12 grudnia 2013 r. odbył się w naszej szkole próbny egzamin gimnazjalny z Operonem. Wyniki zostaną zaprezentowane podczas wywiadówki 16 stycznia 2014 r. Dnia 9 stycznia 2014 r. o godzinie 9.00. odbędzie się próbny egzamin szóstoklasisty z Operonem. Już w przyszłym tygodniu ! To jeszcze nie koniec. 10 kwietnia 2014 r. o godz. 9.00. uczniowie klas trzecich edukacji wczesnoszkolnej przystąpią do Ogólnopolskiego Sprawdzianu Kompetencji Trzecioklasisty z Operonem, a 20 maja 2014 r. spróbują swoich sił w Ogólnopolskim Badaniu Umiejętności Trzecioklasisty w dziedzinie matematyki. Aby uczniowie mogli skorzystać z bezpłatnych arkuszy egzaminacyjnych, przywiezionych do szkoły, należało wcześniej zgłosić placówkę do udziału w tych próbnych egzaminach. Myślę, że to bardzo pożyteczne przedsięwzięcie dydaktyczne, które umożliwi uczniom wyćwiczenie procedur egzaminacyjnych i da im odpowiedź na pytanie, czego jeszcze nie umieją. Nauczycielom pozwoli na skuteczniejszą realizację podstawy programowej. Dużo pracy ! Ale, ile korzyści !
Zapracowana – Bożena Morawska.

Zapraszamy do komentowania!

,