81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

8.03.2017 r. na boiskach w Leszkowicach odbył się finał powiatowy turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. W kategorii dziewcząt U -12 w finale grały reprezentacje szkół podstawowych w Abramowie, Leszkowicach i Michowie. Grano systemem „każdy z każdym”:

Sz P.Michów – Sz.P. Leszkowice 2 : 1

Sz.P. Michów – Sz.P. Abramów 3 : 1

Sz.P. Leszkowice – Sz.P. Abramów 7 : 0

Końcowa kolejność turnieju:

I miejsce – Sz.P. Michów

II miejsce Sz.P. Leszkowice

III miejsce Sz.P. Abramów

Drużyna z Michowa grała w składzie: D. Tomasiewicz, K. Zyga, A. Zyga, K. Sitkowska, A. Kowalska, A. Pacek, K. Berlińska, W. Kukier, K. Durczak, Z. Podświadek. Trenerem drużyny był p. K.Targoński. Nasza drużyna zakwalifikowała się na zawody wojewódzkie , które zostaną rozegrane 6.04.2017 w Międzyrzecu Podlaskim. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym etapie turnieju.

 

9.03.2017 r. także w Leszkowicach odbył się finał powiatowy turnieju „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku w kategorii U -10 chłopców. Udział wzięło 8 drużyn. Michów trafił do grupy II z zespołami z Samoklęsk, Woli Skromowskiej, Woli Sernickiej. Wyniki meczy grupowych:

Samoklęski – Michów 0 : 1

Wola Sernicka – Wola Skromowska 6 : 0

Samoklęski – Wola Sernicka 0 : 2

Michów – Wola Skromowska 2 : 1

Samoklęski – Wola Skromowska 5 : 0

Michów – Wola Sernicka 0 : 2

Pierwsze miejsce w grupie II zajęła drużyna z Woli Sernickiej która awansowała do finału w którym zwyciężyła zwycięzcę grupy I Abramów 5 : 0. Michów razem z drugą drużyną grupy I Ostrowem Lubelskim zajął III miejsce w turnieju.

Skład drużyny z Michowa: Sz. Kołodziejczyk, P. Zyga, M. Więsyk, A. Szlendak, G. Szymanek, Sz. Piecyk, J.Barszcz, Z. Jedut, K. Lalak, M. Marzec. Trenerem drużyny był p. K. Targoński. Gratulujemy naszym piłkarzom.

 

 

Zapraszamy do komentowania!

,