81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

9 marca 2017 r. w Wojciechowie odbył się Półfinał Mistrzostw Województwa LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Do turnieju zakwalifikowało się 8 drużyn, które przebrnęły wcześniejsze eliminacje. Zawody rozegrano w dwóch grupach po 4 drużyny. Nasi piłkarze rywalizowali w grupie A rozgrywając 3 mecze:

  1. Gimnazjum w Michowie – Gimnazjum w Końskowoli (2:0)
  2. Gimnazjum w Michowie – Gimnazjum w Góździe (3:0)
  3. Gimnazjum w Michowie – Gimnazjum w Hucie Dąbrowa (1:2)

Ostatecznie nasza drużyna zajęła 2 miejsce w grupie i zakwalifikowała się do Finału rozgrywek, które  odbędą się 21 marca w Ludwinie. Gratulujemy naszym zawodnikom i trzymamy kciuki za kolejne udane występy. Skład drużyny: Paweł Ogórek, Sebastian Marek, Hubert Michna, Michał Świech, Jakub Bojanowski, Cezary Zdunek, Jakub Więsyk, Miłosz Grzelak, Patryk Grzesiak, Jakub Suchodół, Jakub Kobrzyński. Opiekunem drużyny był p. Mariusz Morawski.

Zapraszamy do komentowania!

,