81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniu 11 marca 2017r. w hali sportowej w Kamionce odbył się Wojewódzki Turniej Dziewcząt w Piłce Ręcznej Stalma Handball Cup. W zawodach wzięto udział 6 drużyn:

UKS 2 Lublin, Sprinter Lublin, UKS Michów, Gimnazjum Michów, UKS Kamionka I, UKS Kamionka II.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” 2 razy po 8 minut. Piłkarki ręczne z naszego gimnazjum rozegrały łącznie 10 meczów i dzielnie stawiały czoła starszym i bardziej doświadczonym turniejowo koleżankom, co zauważyli organizatorzy imprezy wręczając im indywidualne nagrody za „odkrycie turnieju” dla Patrycji Wójtowicz oraz za „grę fair play” dla Klaudii Tomasiewicz.

Turniej wygrały szczypiornistki Sprintera Lublin,  drugie miejsce zajęła drużyna UKS 2 Lublin zaś na miejscu trzecim ulokowały się piłkarki UKS Kamionka II.

Bardzo dziękujemy organizatorowi zawodów Zespołowi Szkół w Kamionce, który zadbał o wszelkie szczegóły i wzorcowo przygotował imprezę. Wszystkie zawodniczki miały do dyspozycji kawiarenkę w przerwach meczowych, zostały poczęstowane obiadem oraz otrzymały od sponsorów pamiątkowe gadżety.

Nasze piłkarki wystąpiły w składach:

Gimnazjum Michów (S. Barszcz, K. Bogusz, S. Gałązka, I. Marzec, I. Sienkiewicz, A. Sikorska, A. Wadowska, K. Wadowska, K. Tomasiewicz)

UKS Michów (N. Gryglicka, E. Guz, J. Janisz, N. Janisz, S. Kołodyńska, P. Lalak, W. Litwinek, N. Podstawka,  P. Wójtowicz).

Opiekunem obu zespołów był p. Mariusz Morawski

wejdź do galerii

Zapraszamy do komentowania!

,