81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

 

Zgodnie z wytycznymi Premiera, Ministra Edukacji Narodowej i decyzją Wójta Gminy Michów, podjęłam decyzję o odwołaniu wszystkich zajęć w szkole od 12 marca do 27 marca. Nie ma zajęć opiekuńczych !!! Wstęp do szkoły w tym okresie jest wzbroniony z powodu dezynfekcji !!!
Rodzice są proszeni o współpracę w zakresie mądrej profilaktyki zachowań przeciwdziałających koronawirusowi. Dzieci powinny pozostać w domu, nie spotykać się z rówieśnikami, nie wychodzić poza podwórko własnego domu.
Oczywiście zachowajmy spokój i rozsądek. Uczniowie niech uczą się w domu. Nauczyciele będą się kontaktować z uczniami elektronicznie. Proszę zaglądać na Librusa, będą tam ogłoszenia.
Nauczycieli proszę o pozostawanie w gotowości pracy we własnych domach i kontakt emailowy z Dyrektorem ZSO.

Pozostańcie w dobrym zdrowiu i do zobaczenia wkrótce.

Serdecznie pozdrawiam, Bożena Morawska – Dyrektor ZSO

Zapraszamy do komentowania!

,