81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Uczestnicy projektu „Uczeń online” 22 września 2014 roku wzięli udział w warsztatach szkoleniowych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Wykładowcy tej uczelni przygotowali program, na który składały się: wykłady z autoprezentacji i motywacji oraz warsztaty w małych grupach dotyczące efektywnej nauki. W przerwie zajęć można było zwiedzić uczelnię, zapoznać się z jej ofertą edukacyjną oraz skonsumować pyszny obiad w miejscowej restauracji „Kardamon”. Warszawska uczelnia przygotowała także ofertę edukacyjną dla nauczycieli i opiekunów, na która składały się zajęcia warsztatowe z mowy ciała oraz mnemotechnik pamięciowych przydatnych podczas codziennej pracy w szkole. Udało się także zaprosić jej wykładowców na zajęcia do naszej szkoły.

zobacz w galerii

Zapraszamy do komentowania!

,