81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

6.04.2017r. w Międzyrzecu Podlaskim odbył się finał wojewódzki turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Michowie wygrywając zawody powiatowe uzyskała awans do w/w turnieju. W wyniku losowania 24 drużyny podzielono na 6 grup. Michów znalazł się w grupie G z drużynami : „Niedźwiadek” Chełm, Szkoła Podstawowa Urzędów i Szkoła Podstawowa Milanów. Grano systemem „każdy z każdym”.

Wyniki w grupie drużyny z Michowa:

SP Michów – SP Milanów 3 : 0

SP Michów – Niedźwiadek Chełm 2 : 2

SP Michów – SP Urzędów 7 : 3

Drużyny Michowa i Niedźwiadka Chełm awansowały z grupy G do ćwierćfinałów. W ćwierćfinale drużyna z Michowa spotkała się z drużyną „Dubler” Opole Lubelskie i przegrała ten mecz 1 : 5 zajmując ostatecznie 5 miejsce w turnieju.

Skład drużyny z Michowa: Durczak K, Podświadek Z, Berlińska K, Kukier W, Pacek A, Zyga A, Zyga K, Sitkowska K. Opiekunem drużyny był Krzysztof Targoński.

Zapraszamy do komentowania!

,