81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

28.11.2017 w hali sportowej ZSO odbył się Półfinał Powiatowy w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z gimnazjów w: Rudnie, Abramowie, Kamionce i Michowie. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” (2x10min). Gra była bardzo zacięta, gdyż stawka był udział w finale. Nasi futboliści pod opieka Krzysztofa Targońskiego rozegrali 3 mecze i wygrywając wszystkie zapewnili sobie udział w finale.

Michów – Rudno  2:0

Michów – Abramów  4:1

Michów – Kamionka  4:0

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce: Gimnazjum w Michowie – opiekun p. Krzysztof Targoński

II miejsce: Gimnazjum w Abramowie – opiekun p. Mateusz Wręga

III miejsce: Gimnazjum w Rudnie – opiekun p. Piotr Jurecki

IV miejsce: Gimnazjum w Kamionce – opiekun p. Sławomir Szwargoliński

Gratulujemy chłopcom i trzymamy kciuki w finale.

 

Zapraszamy do komentowania!

,