81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

29 listopada 2017 odbył się XVI Andrzejkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia P. K. Sanguszki w Lubartowie. W trakcie turnieju zorganizowano również akcję charytatywną, podczas której zbierano fundusze na leczenie Bianki Dzięcioł.

W turnieju brały udział reprezentacje szkół z terenu powiatu lubartowskiego oraz miasta Lublina. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klas sportowych gimnazjum i szkoły podstawowej. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała dyrektor szkoły pani Anna Wójtowicz, Starosta Lubartowski pan Fryderyk Puła oraz Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego pan Krzysztof Krupa. Zawody rozegrane systemem „każdy z każdym” (2x12min) miały bardzo dynamiczny przebieg, a na parkiecie trwała zacięta walka o zwycięstwo. Nasze szczypiornistki rozegrały 3 zacięte mecze:

Michów – Lublin  16:4

Michów – Lubartów  9:15

Michów – Kamionka 7:10

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

I miejsce – ZS2 w Lubartowie- opiekun Beata Sajda,

II miejsce – ZS w Kamionce- opiekun Eliza Wiącek,

III miejsce – ZSO w Michowie- opiekun Mariusz Morawski,

IV miejsce – Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego z Lublina- opiekun Patryk Maliszewski.

zobacz więcej

 

Zapraszamy do komentowania!

,