81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

8 kwietnia 2017r. drużyna naszych szczypiornistek z gimnazjum wzięła udział w II Turnieju o Puchar Wójta Gminy Niemce. Do rywalizacji przystąpiły drużyny: SKF Sprinter Lublin, SKF Sprinter II Lublin, UKS Dwójka Lublin, UKS Kamionka, Gimnazjum Michów. Mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym 2x10minut. Nasza drużyna zajęła V miejsce w turnieju, nie ustępując umiejętnościami swoim bardziej doświadczonym turniejowo koleżankom. Turniej wygrały zawodniczki SKF Sprintera Lublin zdobywając puchar Wójta Gminy Niemce. Nagrodę „Odkrycie turnieju” zdobyła Kinga Bogusz, wyróżnienia trenerów otrzymały: Izabela Marzec i Amelia Sikorska. Gratulujemy naszym zawodniczkom, które z turnieju na turniej grają coraz lepiej, doskonaląc swoje sportowe umiejętności.

Drużyna dziewcząt pod opieką p. Mariusza Morawskiego wystąpiła w składzie: S. Barszcz, K. Bogusz, S. Gałązka, W. Litwinek, I. Marzec, N. Moszczyńska, I. Sienkiewicz, A. Sikorska, K. Tomasiewicz, A. Wadowska, K. Wadowska, P. Wójtowicz.

wejdź do galerii

Zapraszamy do komentowania!

,