81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Szkoła  Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Michowie przystąpiła do  ogólnopolskiego konkursu    „ Wzorowa łazienka”, którego organizatorem jest: Unilever Polska Sp. Z o. o. AL. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa.

Celem programu edukacyjno-społecznego „Wzorowa łazienka”  jest promocja produktów  marki Domestos i edukacja dzieci z najmłodszych klas szkoły podstawowej na temat higieny oraz zmiana standardów szkolnych toalet.

Uczniowie projektują wymarzoną łazienkę. Z tych prac tworzona jest na bieżąco galeria. W szkole, która zbierze największą liczbę głosów Domestos przeprowadzi remont toalet o wartości 30.000 złotych.

O wygranej decyduje ilość zebranych głosów. Głosować można raz dziennie, każdego dnia do 30 listopada 2015 r.. Wystarczy wejść na podany niżej link i oddać głos.

www.wzorowalazienka.pl

Zapraszamy do komentowania!

,