81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

 

A przecież nie cały umieram, to, co we mnie niezniszczalne, trwa.”                                                               

Jan Paweł II

                                                        

„Minęło już 10 lat, jak odszedł od nas Ojciec Święty, Jan Paweł II. Zostawił nam w swoim bogatym pontyfikacie znamienne słowa, modlitwy, poezję, serdeczny uśmiech do każdego człowieka. To on pierwszy wyciągał rękę do nas, błogosławił”. Takimi słowami uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej zaprosili całą społeczność szkolną na montaż słowno – muzyczny poświęcony Papieżowi. Za jego przygotowanie dziękujemy p. Grażynie Janisz, Teresie Bednarczyk i Bogdanowi Białasowi.

Jan Paweł II to także  Nauczyciel wielu pokoleń. Z racji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej pamiętamy jego naukę i przesłanie do wielu młodych ludzi. Uroczystość szkolna była okazją do uczczenia święta wszystkich pracowników oświaty. Nie zabrakło ciepłych życzeń, kwiatów i wspaniałego tortu od Rady Rodziców i całej społeczności uczniowskiej.

  

wejdź  i zobacz

                                                                                                                             

Zapraszamy do komentowania!

,