81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Finał rejonowy w piłce ręcznej dziewcząt „Gimnazjada”

30.03.2015r.w Puławach w hali MOSiR odbył się finał rejonowy w piłce ręcznej dziewcząt „Gimnazjada”. W turnieju wzięły udział 4 drużyny zwycięzcy zawodów powiatowych: Gimnazjum Nr 2 w Puławach, Gimnazjum w Józefowie, Gimnazjum w Kłoczewie i Gimnazjum w Michowie. Turniej rozegrano systemem pucharowym. W wyniku losowania w pierwszej parze grały drużyny z Puław i Michowa. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Puław 16: 7. W drugiej parze grały drużyny z Józefowa i Kłoczewa. Zwyciężył Kłoczew    8 : 4. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Gimnazjum w Michowie pokonała drużynę z Józefowa 18 : 4 , natomiast w meczu o pierwsze miejsce drużyna Gimnazjum Nr 2 w Puławach pokonała Gimnazjum w Kłoczewie 20 : 1. Drużyna Gimnazjum Nr 2 w Puławach awansowała do zawodów wojewódzkich w Zamościu.

Końcowa kolejność turnieju:

I miejsce – Gimnazjum Nr 2 Puławy

II miejsce – Gimnazjum w Kłoczewie

III miejsce – Gimnazjum w Michowie

IV miejsce – Gimnazjum w Józefowie

Zapraszamy do komentowania!

,