81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

28 lutego 2015 roku w hali sportowej ZSO w Michowie odbył się Turniej Juniorów Młodszych w halowej piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Michów. Turniej zorganizowano w ramach akcji: „RAZEM POMAGAMY MARCINOWI!”. Udział wzięło 6 drużyn.
W wyniku rozegranych meczy klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce – GLKS MICHÓW I
II miejsce – ZAWISZA GARBÓW
III miejsce – LKS KAMIONKA
IV miejsce – AMATOR LEOPOLDÓW ROSOSZ
V miejsce – GLKS MICHÓW II
VI – GARBARNIA KURÓW
Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Latusek z drużyny GLKS Michów I, który strzelił 18 bramek. Za najlepszego bramkarza turnieju uznano Oskara Durczaka z drużyny GLKS Michów I, który przepuścił tylko 2 bramki. Podczas turnieju odbywał się również kiermasz ciast domowych. Udało się zebrać kwotę 1731,80 zł, która w całości przekazana zostanie na leczenie Marcina.

Serdecznie dziękujemy zawodnikom, trenerom, działaczom sportowym i wszystkim wolontariuszom – ludziom dobrego serca, którzy włączyli się w tę akcję.

zajrzyj do galerii

Zapraszamy do komentowania!

,