81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Mistrzostwa Województwa LZS szkół gimnazjalnych

W dniu 26.03. 2014  w Wojciechowie odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS szkół gimnazjalnych chłopców w halowej piłce nożnej „ Piłkarska Kadra Czeka”. Z powiatu lubartowskiego w turnieju uczestniczyła drużyna z  Gimnazjum w Michowie.

Dziewięć drużyn uczestniczących w turnieju w wyniku losowania podzielono na trzy grupy. Gimnazjum w Michowie trafiło do grupy z drużynami z Gimnazjum z Wierzbicy i Krzemienia. W rozgrywkach grupowych Michów wygrał z Krzemieniem 1:0 i zremisował z Wierzbicą 1:1. Krzemień pokonał Wierzbicę 1:0. W ćwierćfinałach Gimnazjum z Michowa wygrało 1:0 z Gimnazjum w Wojciechowie i zremisowało z Gimnazjum w Nałęczowie 0:0, wygrywając w rzutach karnych 3:2.

W półfinale Michów wygrał 1:0 z Krzemieniem, w drugim półfinale Nałęczów pokonał Ludwin 2:1.

W meczu o trzecie miejsce Ludwin pokonał Krzemień 2:0. W finale zmierzyły się zespoły z Michowa i Nałęczowa. Mecz w normalnym czasie zakończył się wynikiem 0:0 i o pierwszym miejscu decydowały rzuty karne, które 4:3 wygrało Gimnazjum w Nałęczowie.

Końcowa tabela turnieju:

1. Gimnazjum Nałęczów
2. Gimnazjum Michów
3. Gimnazjum Ludwin
4. Gimnazjum Krzemień
5. Gimnazjum Wojciechów
6. Gimnazjum Stanin
7. Gimnazjum Wierzbica
8. Gimnazjum Dębowa Kłoda
9. Gimnazjum Piaski

Drużyna z Michowa występowała w składzie

R. Kutnik, O. Durczak, K. Grzechnik, D Patrzylas, D. Wrótny, D. Tomaniak, M. Latusek, K. Kordowski, P. Kulik, K. Piskorski, B. Rojek.

Opiekunem drużyny z Michowa  był Krzysztof Targoński.

Zapraszamy do komentowania!

,