81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Uczniowie szkoły podstawowej, którzy otrzymali stypendium naukowe w I semestrze roku szkolnego 2013/2014.

Kliknij „+” aby otworzyć pozostałe karty

VI a

Kołodyńska Natalia       

Kukier Magdalena        

Mgłosiek Alicja

DSCF2049

VI b

Granat Elwira               

Jankowska Agnieszka

Jankowska Izabela  

Majewska Magdalena   

Staniuk Weronika 

DSCF2048

V a

Więsyk Jakub                

Bogucki Norbert              

Górzyńska Barbara        

Kukier Karol

DSCF2053    

V b

Marzec Izabela         

Bogusz Kinga                 

Tomasiewicz Klaudia     

Zakaszewska Dorota

DSCF2050

IV a

Grzesiak Klaudia         

Kukier Monika

Moszczyńska Natalia

Tatarczak Katarzyna 

DSCF2080

IV b

Rojek Jakub                 

Dziarmaga Michał

DSCF2079

Uczniowie ze 100 % frekwencją

I a

Kołodyński Wojciech

Ponikowska Julia

Tatarczak Paweł

Tatarczak Piotr

Ogórek Tomasz

DSCF2054

I b

Kobrzyński Kacper

Korgól Iza

Korgól Weronika

Piskorski Alan

Kowalska Aleksandra

Kukier Weronika

Pacek Agata

DSCF2055

II

Koziej Oliwia

Milczek Klaudia

Piskorska Zuzanna

Sienkiewicz Natalia

Trojak Katarzyna

Wadowska Nikola

Zyga Kinga

DSCF2056

III a

Bisek Patryk

Rzechuła Przemek

Tomasiewicz Dominika

Wasil Kacper

Świech Małgorzata

Wadowska Paulina

DSCF2057

III b

Gomuła Klaudia

Jankowska Julia

DSCF2059

IV a

Moszczyńska Natalia

Rodak Bartłomiej

DSCF2060

IV b

Chruścicki Krystian

Dziarmaga Michał

Rojek Jakub

DSCF2062

V a

Kukier Karol

Ostrowski Grzegorz

Wadowska Agnieszka

DSCF2063

V b

Byczek Jarek

Górzyński Igor

Marzec Iza

Sienkiewicz Inga

Tomasiewicz Klaudia

Ogórek Mateusz

DSCF2064

VI b

Górzyński Jan

Rojek Paweł

Jankowska Agnieszka

Wesołowska Agnieszka

DSCF2065

Uczniowie gimnazjum, którzy otrzymali stypendium naukowe w I semestrze roku szkolnego 2013/2014.

Klasa I

Grzesiak Wiktoria – śr. 5,14

Komsta Marlena – śr. 5,07

Klasa II

Wrzos Joanna – śr. 5,18

Tyburcy Paulina – śr.5,12

Barszcz Joanna – śr. 4,94

Remiszewska Julia – śr.4,88

Zyga Natalia – śr. 4,82

Klasa III a

Wójcik Klaudia – śr. 4,93

Klasa III b

Brygoła Patrycja – śr. 5,00

Madej Marta – śr. 4,80

DSCF2003a

 Nagrody za 100% frekwencję otrzymali:

Czajka Paulina  kl. III a

Piskorski Filip  kl. III a

Jankowska Adrianna  kl. II

Wrzos Joanna  kl. II

Lemieszek Martyna  kl. I

DSCF2007

 

Stypendium sportowe uzyskali:

Grzechnik Kamil  kl. III b

Kutnik Rafał  kl. III b

Latusek Mateusz  kl. III a

DSCF2005a

 

Laureatki konkursu plastycznego

Tyburcy Paulina  kl. II

Wrzos Joanna  kl. II

Wójtowicz Ewelina  kl. III b

DSCF2008

 

Laureaci konkursu języka angielskiego „We read in English”

Karpiński Maciej  kl. II

Remiszewska Julia  kl. II

DSCF2009

 

Laureaci konkursu matematycznego – SUDOKU

Barszcz Joanna  kl. II

Wrótna Urszula kl. III a

Czajka Paulina  kl. III a

DSCF2010

 

 

 

 

Zapraszamy do komentowania!

,