81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

„Karty – bierzemy je, jedną po drugiej, wierząc, Że uda nam się zbudować okazałą budowlę… Nagle przychodzi chwila, w okamgnieniu wali nam się życie, Niczym ten misterny, karciany domek… I wtedy pojawiają się Inni, Dobrzy, wspaniali, prawdziwi w swoich czynach… Pomagają pozbierać karty, pokazują, że warto próbować dalej, Że trzeba iść pod wiatr, bo przecież nikt na tym świecie nie jest sam! Pamiętając o najmłodszych, okażmy serca tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy i do końca wierzą w Świętego Mikołaja. Mamy nadzieję, że jak co roku możemy liczyć na wielkie oddanie naszej wspólnej akcji. „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” Informujemy, że to już  XXI  ogólnopolska akcja charytatywna .W dobrowolnej zbiórce mogą brać udział wszyscy, którzy pragną dzielić się z innymi. Zbieramy środki czystości, książki, zeszyty, przybory szkolne, odzież, obuwie, zabawki, żywność nadającą się do długoterminowego przechowywania.Informujemy, że zbiórka darów odbędzie się 01.12.2013 r. (niedziela) w godzinach 9:00-16:00.  Dary w tym dniu przyjmowane będą w budynku szkoły oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej w Michowie. Zebrane dary zostaną przekazane do rodzin, będących w trudnej sytuacji materialnej mieszkających na terenie naszej gminy, a także do Domów Dziecka i Ośrodków Szkolno-Wychowawczych . Organizatorzy

Zapraszamy do komentowania!

,