81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

   Szanowni Rodzice !

Ministerstwo Edukacji Narodowej na swojej stronie internetowej (www.men.gov.pl) uruchomiło akcję ,,Wyklikaj szkołę”. Ma ona sprawdzić czy szkoła w Państwa środowisku jest przygotowana na przyjęcie  w roku szkolnym 2014/2015 dzieci sześcioletnich, urodzonych w pierwszym półroczu 2008 r. Wystarczy kliknąć na mapę Polski – województwo lubelskie – wybrać powiat lubartowski – znaleźć szkołę swojego dziecka. Znajdziecie tu podstawowe informacje o placówce oraz link prowadzący do jej strony internetowej. W tym samym miejscu zostały zamieszczone, m.in. ankiety dla rodziców. Możecie Państwo wydrukować i wypełnić ankietę, oceniając stan przygotowań szkoły na przyjęcie sześciolatków. Ankiety pomogą sprawdzić, czy szkoła jest już gotowa, czy też są zadania, które dyrektor, nauczyciele, samorząd muszą dopracować, jak najlepiej wykorzystując czas do 1 września.  Wypełnione ankiety można składać w sekretariacie szkoły (oczywiście anonimowe).

Pozdrawiam i zachęcam,

Bożena Morawska – dyrektor ZSO w Michowie.

Zapraszamy do komentowania!

,