81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

20 września 2016r. na boisku GLKS w Michowie odbyła się kolejna edycja biegów przełajowych, których organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „Michowiak”. Obok uczniów ZSO w Michowie w biegach uczestniczyli także uczniowie Zespołu Szkół w Rudnie oraz Szkoły Podstawowej w Katarzynie. Rywalizacja odbywała się w poszczególnych grupach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Zwycięskie trójki w poszczególnych kategoriach otrzymały pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe ufundowane przez UKS „Michowiak”. Wszystkim uczestnikom  dziękujemy za udział a zwycięzcom (tych prezentujemy w naszej galerii) gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zbliżających się biegach na etapie powiatowym w Leszkowicach.

zajrzyj do galerii

 

Zapraszamy do komentowania!

,