81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Chcąc podtrzymać wspaniałą i ciekawą ideę organizowania wyjazdów naukowych po najciekawszych zakątkach Europy, zapoczątkowaną przez księdza Jacka Zarębę, chcielibyśmy zaproponować w tym roku szkolnym wycieczkę naukową do Niemiec. Podczas 4 dniowego wyjazdu poznamy kulturę, historię i walory przyrodnicze Berlina oraz jego okolic. Dla uczących się języka niemieckiego odbędą się warsztaty językowe umożliwiające kontakt ze współczesnym, żywym językiem naszych sąsiadów. Wyprawa zaczyna się w Poznaniu, do którego planujemy dotrzeć pociągiem. Z Poznania przejmuje nas autokar z przewodnikiem z biura podróży „Bakajana”, specjalizującego się w wyjazdach do Niemiec, realizując dalszy program.

Pierwszeństwo wyjazdu mają uczniowie i absolwenci ZSO w Michowie.

Zgłoszenia z wpłatą zaliczki w sekretariacie do 17 października 2016r!

poznan-poczdam-berlin-spreewald

Zapraszamy do komentowania!

,