81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

8 października Uczniowski Klub Sportowy „ Michowiak” zorganizował gminne biegi przełajowe. Wzięli w nich udział uczniowie ze szkoły w Michowie, Rudnie i Katarzynie.

W grupie uczniów klas IV zwyciężyli: Natalia Moszczyńska  – pierwsze miejsce, Patrycja Bogusz- drugie miejsce, Patrycja Wójtowicz – trzecie miejsce. Wśród chłopców jako pierwszy przybiegł do mety Cyprian Bieńczak, drugie miejsce  uzyskał Jakub Strzelecki, trzecie Patryk Tatarczak.  W grupie uczniów klas V-VI zwyciężyli: Agnieszka Jankowska – pierwsze miejsce, Wioletta Żeleźnik- drugie miejsce, Izabela Jankowska – trzecie miejsce. Wśród chłopców kolejno do mety przybiegli- Dominik Wadowski, Cezary Zdunek oraz Piotr Hadam.

W grupie uczniów gimnazjum medale zdobyli: Dawid Tomaniak, Paweł Zakaszewski, Kamil Zagojski. W grupie dziewcząt zwyciężyły: Natalia Koziej, Natalia Strzelecka, Dominika Lalak.

Zapraszamy do komentowania!

,