81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Z inicjatywy Przewodniczącej Rady Rodziców pani Małgorzaty Opoki przy wsparciu Samorządu Uczniowskiego zorganizowana została zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy. Zostały wykonane i powieszone także plakaty przy wejściu głównym. Szczególne podziękowania dla uczennicy klasy 7b Julity Opoki  za włożony wysiłek w wykonanie plakatów i skrzyni na dary. Na odzew nie trzeba było długo czekać. Już trzeciego dnia ilość podarowanych produktów żywnościowych, środków czystości oraz odzieży przerosła nasze oczekiwania. Postanowiliśmy zawieźć je do ośrodka przebywania uchodźców w Firleju, gdzie zostaną rozdzielone wśród potrzebujących. W sobotę 5 marca w godzinach 10-13 nasi szkolni wolontariusze będą zbierali produkty żywnościowe w michowskiej Stokrotce. Liczymy na odzew i wielkie serducho naszych mieszkańców.

Zapraszamy do komentowania!