81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Dnia 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu przypominamy cudowny świat postaci z bajek, które są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa.

Z okazji tego święta uczniowie klas I – III wcielili się w ulubione bajkowe postacie. Wszystkie kostiumy były bardzo ładne i pomysłowe, nie zabrakło pięknych księżniczek, wesołych wróżek, policjantów, superbohaterów, a nawet wampirów. Podczas przerw i zajęć ruchowych dzieci bawiły się w rytm muzyki z popularnych, dobrze znanych im bajek. Dzieci opowiadały o swoich ulubionych bohaterach oraz rysowały swoich ulubieńców. Były zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych, m.in. rozpoznawanie bajek  po rekwizycie. Dzieci bardzo dobrze znają bajki i świetnie radziły sobie z zadaniami.

Dzień Postaci z Bajek to dzień radosny, niosący wiele pozytywnych emocji. Tego dnia zapominając o codziennych troskach mogliśmy się choć na chwilę przenieść w zaczarowaną krainę bajek i baśni.

Dziękujemy rodzicom za przebranie swoich dzieci.

 

Zapraszamy do komentowania!