81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Klub Młodego Globtrotera organizuje w sobotę 9 listopada 2019 wyjazd do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt do Nowodworu na spacery z podopiecznymi ośrodka, bezpańskimi i porzuconymi pieskami. Bardzo prosimy także rodziców i opiekunów o udostępnienie swoich prywatnych pojazdów, by umożliwić dojazd do schroniska. Kto chciałby dostarczyć psiakom karmę lub jakiś stary kocyk czy ręcznik, to zwierzaki z pewnością ucieszą się. Zbiórka w sobotę o godz. 8.30 przed szkołą. Zapraszamy!

W niedzielę 10 listopada zapraszamy na wycieczkę do Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, które świętuje swoje 75 lecie i w tym dniu zaprasza wszystkich na darmowe zwiedzanie wnętrz pałacowych. Proszę zgłaszać chęć uczestniczenia w wycieczce do piątku (8 listopada). Jeśli znajdzie się więcej chętnych, to zostanie wynajęty bus (koszt kilka zł od osoby). Wyjazd o 9.30 spod szkoły. Zapraszamy także rodziców i opiekunów!

 

Zapraszamy do komentowania!

,