81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

9 listopada 2019 r. członkowie i sympatycy Klubu Młodego Globtrotera z naszej szkoły po raz kolejny  pracowali w charakterze wolontariuszy w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Nowodworze. Korzystając z pięknej jesiennej pogody pomagaliśmy pracownikom ośrodka wyprowadzać samotne i porzucone pieski na spacer. Podczas półtoragodzinnej wędrówki po okolicy nawiązały się szczególne relacje z czworonogami i żal było ich zostawiać. Szczęśliwe i zmęczone wróciły do swoich kojców w nadziei, że za tydzień też znajdą się chętni na wspólny spacer i bliski kontakt z człowiekiem. Nasi wolontariusze jak zwykle dostarczyli do schroniska kilkadziesiąt kilogramów karmy oraz koce i ręczniki. Bardzo dziękujemy rodzicom i opiekunom za pomoc w organizacji wyjazdu, a szczególnie za kupno karmy oraz podwiezienie wolontariuszy do schroniska.

Zapraszamy do komentowania!

,