81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

7 grudnia 2017 roku uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w ramach programu profilaktycznego w spektaklu teatralnym „Zaklęte granie”. Spektakl dotyczył problemu spędzania przez dzieci zbyt długiego czasu przed komputerem. Bohaterowie tej współczesnej baśni otrzymują w prezencie tablety. Rodzice dając je dzieciom zastrzegają, iż nie należy ich używać dłużej niż pół godziny dziennie. Złamanie tej zasady staje się przyczyną wielu niespodziewanych perypetii i przygód przeżywanych przez dzieci. W efekcie dzieci zaczynają rozumieć, że Internet i gry, choć atrakcyjne i fascynujące nie powinny przesłaniać innych zabaw i zastępować dzieciom świadomego przeżywania najcudowniejszych lat życia. Przekonamy się, czy uczniowie naszej szkoły zastosują się do tych przestróg?

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,