81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniu 14 maja 2019 r. klasy IVa i IVb podczas lekcji wychowawczej miały spotkanie z p. Błażejem Piskorskim, policjantem z Posterunku w Michowie, dotyczące niebezpieczeństw płynących z sieci. Policjant opowiadał dzieciom o różnych rodzajach cyberprzestępczości i sposobach jak należy postępować gdy padnie się ofiarą takich przestępstw. Pan Piskorski podawał liczne przykłady,  jak  „mądrze” korzystać z internetu i mediów społecznościowych. Przypomniał także uczniom o zasadach bezpieczeństwa podczas drogi do- i ze szkoły. Uczniowie bardzo chętnie zadawali pytania dotyczące korzystania z sieci i gier komputerowych. Bardzo dziękujemy Panu st. sierż. Błażejowi Piskorskiemu za poświęcenie czasu i przygotowanie ciekawej prezentacji dotyczącej omawianego problemu.

Cyberprzemoc – wskazówki dla rodziców

Zapraszamy do komentowania!

,