81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

 

W tym roku Dzień Papieski przypadł na  13 października i stanowi otwarcie roku obchodów 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II.  Z okazji  XIX Dnia Papieskiego  uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem Pani Grażyny Janisz i Pana Bogdana Białasa przygotowali montaż słowno-muzyczny, który został zaprezentowany w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Michowie. Dla uczniów kl. I-III został zorganizowany konkurs plastyczny – Jan Paweł II, w którym wzięło udział 54 uczniów.  W dniu 30 października  uczniom nagrody wręczyli: Pani Dyrektor Bożena Morawska, Ks. Proboszcz Jan Brodziak i Ks. Wikariusz Grzegorz Lipiński. Konkurs zorganizowali przy współpracy z Paniami z edukacji wczesnoszkolnej Pani Grażyna Janisz i Ks. Wikariusz Grzegorz Lipiński. Nagrody zostały ufundowane przez Ks. Proboszcza Jana Brodziaka i Radę Rodziców.

Wyróżnieni uczniowie:

I a – Michał Nowak, Martyna Mitura, Kornelia Wasil

I b – Kaja Czerwonka, Marcel Lalak, Błażej Kruczek

II a – Wiktoria Aftyka, Julia Paluszek, Amelia Paluszek

II b – Kacper Skorupski, Nikola Misiurek, Ewelina Marcel, Julia Rzechuła

III a – Paweł Cwajda, Amelia Kowalska, Alan Zyga, Jan Grzywaczewski

 

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,