81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniu 23 maja 2019r. odwiedziły naszą szkołę najlepsze polskie szczypiornistki, zawodniczki MKS Perła Lublin, które nie dawno po raz 21 obroniły tytuł Mistrza Polski. Kinga Achruk, Marta Gęga, Weronika Gawlik oraz Aleksandra Rosiak to reprezentantki kadry narodowej oraz czołowe piłkarki lubelskiego klubu. Mistrzynie Polski przeprowadziły trening z uczennicami z klas sportowych oraz przyglądały się sparingowi między naszymi dziewczętami, oceniając bardzo wysoko poziom umiejętności i  wyszkolenia sportowego. Była także czas na spotkanie z panią Dyrektor oraz z uczniami ZSO, którzy zadawali naszym gościom mnóstwo pytań. Pamiątkowe plakaty z autografami oraz zdjęcia z  mistrzyniami z pewnością będą cenną pamiątką.

W klubie MKS Perła Lublin rozstrzygnięto konkurs „Cała Szkoła Kibicuje Mistrzyniom”, w którym nasze uczennice zajęły drugie miejsce. Konkurs promował szkoły, które najwięcej razy uczestniczyły w wyjazdach na ligowe mecze MKS-u. We wrześniu, podczas inauguracji kolejnych ligowych zmagań, otrzymamy zaproszenie na wręczenie nagród w konkursie.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,