81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Finał wojewódzki turnieju „Orlika” o puchar Premiera RP

08.10.2015r. w Lublinie na bocznych boiskach „Arena Lublin” odbył się finał wojewódzki turnieju „Orlika” o puchar Premiera RP. Do finału wojewódzkiego zakwalifikowała się drużyna chłopców Gimnazjum Nr 1 w Michowie, która wraz z drużyną „Team” Lublin wygrała półfinał wojewódzki w Dęblinie. W finale w Lublinie w kategorii chłopców starszych startowało 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Gimnazjum Nr 1 w Michowie trafiło do grupy II , gdzie rywalizowało z drużynami : Gimnazjum Adamów, Gimnazjum Krasnobród i Gimnazjum Tomaszów Lubelski.         W grupie drużyny grały systemem „każdy z każdym”:

Gimnazjum Michów – Gimnazjum Adamów   3 : 0

Gimnazjum Tomaszów Lubelski – Gimnazjum Krasnobród – 2 : 1

Gimnazjum Adamów – Gimnazjum Tomaszów Lubelski 1 : 3

Gimnazjum Michów – Gimnazjum Krasnobród 2 : 0

Gimnazjum Adamów – Gimnazjum Krasnobród 0 : 6

Gimnazjum Michów – Gimnazjum Tomaszów Lubelski 2 : 6

Do półfinału z grupy II awansowały drużyny Gimnazjum Michów i Gimnazjum Tomaszów Lubelski, gdzie następnie o finał grały z drużynami z grupy I „Team” Lublin i Gimnazjum Kraśnik.

Wyniki półfinałów:

Gimnazjum Michów – „Team” Lublin 0 : 6

Gimnazjum Tomaszów Lubelski – Gimnazjum Kraśnik   2 : 1

W meczu o III miejsce Gimnazjum Kraśnik pokonało Gimnazjum Michów 3 : 1, natomiast w wielkim finale Gimnazjum Tomaszów Lubelski pokonało „Team” Lublin 1 : 0.