81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Tegoroczne obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-Maja społeczność uczniowska ZSO uczciła na sportowo. Po odśpiewaniu Hymnu Państwowego w asyście Pocztów Sztandarowych uroczystość otworzyła pani Dyrektor Bożena Morawska, która przypomniała historię Konstytucji Majowej i jej odniesienia do współczesnych czasów.  Pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego młodzież z klas sportowych przygotowała pokaz sprawności fizycznej. Narodowe flagi obwożone po hali sportowej  przez dziewczęta na rolkach, układ taneczny, gimnastyka czy sztuka sportowej jazdy a rowerach uświetniły majowe święto. Na zakończenie członkowie Towarzystwa Przyjaciół Michowa wręczyli nagrody zespołom klasowym oraz indywidualnym uczniom za udział w konkursie na wykonanie palm wielkanocnych.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,