81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniu 15 marca 2019 uczennice z ZSO w Michowie wzięły udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Poezji Anglojęzycznej „Everything is poetry…”, który odbył się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Firleja w Lubartowie. Do konkursu przystąpiło łącznie około 80 uczestników z różnych szkół z terenu miasta i powiatu lubartowskiego. Konkurs rozgrywany był w pięciu kategoriach wiekowych. Uczestnicy konkursu prezentowali bardzo zróżnicowany program artystyczny. Naszą szkołę prezentowały uczennice: w kategorii: Szkoły Podstawowe: klasy IV-VI – Maja Karpińska z kl. IV a oraz Nikola Wałach z IV b oraz w kategorii: Szkoły podstawowe: klasy VII – VIII, klasy III oddziały gimnazjalne – Dominika Tomasiewicz i Maja Berlińska z kl. VIII b oraz Klaudia Gomuła z kl. VIII a. Jesteśmy dumni, że z tak licznej grupy recytatorów wyłoniono zwycięzcę z naszej szkoły. Jest to Klaudia Gomuła, która zajęła III miejsce w kategorii :  klasy VII – VIII i oddziały gimnazjalne. Gratulujemy Klaudii oraz pozostałym uczestniczkom i zachęcamy również wszystkich zainteresowanych uczniów do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim w przyszłym roku.

Zapraszamy do komentowania!

,