81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

27 Finał WOŚP za nami! Mimo, iż nikt z nas przypuszczać nie mógł, że skończy się w takich dramatycznych i tragicznych okolicznościach w Gdańsku, graliśmy wesoło i przyjaźnie, najlepiej jak potrafiliśmy. Sztab 3900, którego szefową była p. Dyrektor Bożena Morawska, stanął na wysokości zadania i zebrał łącznie sumę: 11.223 zł na zakup sprzętu szpitalnego dla oddziałów dziecięcych. To nowy rekord w historii finałów WOŚP w ZSO w Michowie! Dziękujemy wszystkim darczyńcom, społecznikom, wolontariuszom, a także licznie przybyłym mieszkańcom naszej gminy za dar serca oraz zaangażowanie w organizację uroczystości. Jesteśmy szczęśliwi, ze dołożyliśmy swoja cegiełkę dla ratowania najmłodszych. Rodzinie Prezydenta Pawła Adamowicza składamy najszczersze kondolencje, zaś Naczelnemu Dyrygentowi Wielkiej Orkiestry Jurkowi Owsiakowi życzymy dużo siły i wiary w moc dobra, którym zaraża nas od 27 lat. Jesteśmy przekonani, że okazane dobro wraca do darczyńców ze zdwojoną siłą.

zobacz fotorelację

Zapraszamy do komentowania!

,