81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

13 marca 2018 roku uczniowie klas I-III edukacji wczesnoszkolnej mieli okazję obejrzeć bardzo ciekawe przedstawienie cyrkowe. Do naszej szkoły zawitali bowiem artyści z cyrku YouthPodczas  występu dzieci podziwiały: żonglerkę, iluzję, akrobacje, ekwilibrystykę, tresurę węża. Cyrkowcy  ubrani w barwne stroje prezentowali wspaniałe i zabawne sztuczki. Na scenie pojawiali się żonglerzy, magicy oraz zabawny klown, którzy nie tylko rozśmieszali publiczność, ale zachęcali też do wspólnej zabawy. Uczniowie kręcili hula-hop, próbowali jeździć na monocyklu, starali się wykonać akrobatyczne sztuczki. Jednak największą atrakcją było spotkanie z wężem. Najodważniejsi  uczniowie  mieli niepowtarzalną okazję wziąć węża na szyję, a pozostali – dotknąć i „pogłaskać” to piękne, egzotyczne zwierzę. Po występie artyści otrzymali od wszystkich widzów gromkie brawa.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,