81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Kwalifikacyjny Turniej Dekanalny Liturgicznej Służby Ołtarza w halowej piłce nożnej do IX Mistrzostw Archidiecezji Lubelskiej.

Rozgrywki w dekanacie michowskim w skład którego wchodzą parafie: Kamionka, Michów, Abramów, Baranów, Rudno i Starościn zostały zakończone 24 lutego 2018 roku. Drużyny z poszczególnych parafii w kategoriach: ministranci i lektorzy młodsi rozegrali ze sobą jedenaście spotkań. W kategorii ministranci drużyna z Michowa ( uczniowie klas IV i V ) zajęła I miejsce oraz w kategorii lektorzy młodsi nasi sportowcy ( uczniowie klasy VII i II i III gimnazjum ) zajęli również I miejsce. Obie drużyny z pierwszych miejsc awansowały do Turnieju Archidiecezjalnego i będą walczyły 7 kwietnia 2018 roku o Puchar Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego. Chłopcy trenowali pod opieką ks. Marka Romańskiego. Cieszymy się z sukcesów drużyn piłki nożnej halowej i życzymy naszym piłkarzom wielu zwycięstw w turnieju archidiecezjalnym.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,