81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Mistrz Województwa! – sukces drużyny chłopców w halówce

Po zdobyciu mistrzostwa powiatu lubartowskiego w halowej piłce nożnej drużyna chłopców z Gimnazjum w Michowie w dniu 14.03.2018r. wzięła udział w Finale Wojewódzkim Mistrzostw LZS w halowej piłce nożnej „Piłkarska Kadra Czeka” w Piaskach. W turnieju brało udział 11 drużyn z województwa lubelskiego podzielonych na dwie grupy A i B. Michów trafił do grupy A mając za przeciwników drużyny z gimnazjów w: Nałęczowie, Końskowoli, Trawnikach, i Ludwinie.

Wyniki grupowe drużyny z Michowa:

Michów – Trawniki 2 : 0

Michów – Końskowola 0 : 0

Michów Nałęczów 1 : 0

Michów – Ludwin 1 : 0

Zajmując I miejsce w grupie A drużyna Gimnazjum w Michowie w półfinale turnieju grała z drugą drużyną grupa B Gimnazjum Zagoździe, remisując w regulaminowym czasie gry 0 : 0, wygrywając w rzutach karnych 3 : 2 awansowała do wielkiego finału turnieju. Natomiast w drugim półfinale druga drużyna grupy A Gimnazjum Końskowola grała z pierwszą drużyną grupy B Gimnazjum w Tomaszowie Lubelskim przegrywając 1 : 3.

W meczu o III miejsce drużyna Gimnazjum Zagoździe pokonała drużynę z Końskowoli 2 : 1

W finale Michów pokonał drużynę z Tomaszowa Lubelskiego 1 : 0

Końcowa klasyfikacja turnieju:

I miejsce –       Gimnazjum w Michowie

II miejsce –       Gimnazjum w Tomaszowie Lubelskim

III miejsce –     Gimnazjum w Zagoździu

IV miejsce –     Gimnazjum w Końskowoli

V – XI miejsce – Gimnazja w: Nałęczowie, Trawnikach, Ludwinie, Piaskach, Starym Zamościu, Miączynie, Opolu Lubelskim.

Drużyna z Michowa w całym turnieju nie straciła bramki, a organizatorzy turnieju i trenerzy za najlepszego bramkarza zawodów uznali naszego bramkarza Jakuba Suchodoła.

Michów występował w składzie: J. Suchodół, M. Grzelak, J. Bojanowski, C. Zdunek, P. Grzesiak, J. Meksuła, Ł. Barszcz, M. Gol, J. Więsyk, M. Dziarmaga. Opiekunem drużyny był p. Targoński Krzysztof.

Zapraszamy do komentowania!

,