81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

14 marca 2018r. w hali sportowej ZSO odbyła się Finał Powiatowy w Piłce Ręcznej Dziewcząt, w którym uczestniczyło 2 drużyny z Gimnazjów: w Kamionce i w Michowie. Część drużyn nie przybyło na turniej z powodu odbywających się egzaminów próbnych. Przed zawodami wystąpiła szkolna grupa cheerleaderek z własnym układem tanecznym. Nasza drużyna dziewcząt mimo zaciętej i wyrównanej gry uległa drużynie z Kamionki 9:14 i nie awansowała do rozgrywek rejonowych. Na pocieszenie zostaje II miejsce w końcowej rywalizacji powiatowej. Dziewczęta wystąpiły w składzie: K. Bogusz, S. Barszcz, S. Gałązka, S. Kołodyńska, I. Marzec, I. Sienkiewicz, A. Sikorska, J. Staniuk, K. Wadowska, K. Tomasiewicz, A. Wadowska. Opiekunem drużyny był p. Mariusz Morawski.

Zapraszamy do komentowania!

,