81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Nasze najmłodsze szczypiornistki, które nie dawno zdobyły mistrzostwo powiatu, wywalczyły kolejne zwycięstwo na etapie rejonowym w Puławach. Okazały się najlepsze wygrywając wszystkie mecze i zdobywając I miejsce w turnieju. Tym samym dziewczęta awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Kraśniku. Oto szczegółowe rezultaty finału rejonowego:

Michów – Puławy  18:4

Kluczkowice – Ryki  8:4

Puławy – Ryki  7:2

Kluczkowice – Michów  1:7

Końcowa klasyfikacja

I miejsce: SP w Michowie

II miejsce: SP w Kluczkowicach

III miejsce: SP nr 1 w Puławach

IV miejsce: SP nr 2 w Rykach

Gratulujemy dziewczętom sukcesu i trzymamy kciuki za kolejny występ w etapie wojewódzkim. Skład naszej drużyny: I. Grzesiak, O. Kowalska, A. Mikos, K. Milczek, D. Ogórek, N. Wadowska, A. Zyga, W. Milczek, D. Tomasiewicz, K. Zyga. Opiekunem naszej drużyny był p. Waldemar Kowalczyk.

 

Zapraszamy do komentowania!

,