81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

29 marca 2018 nasze uczennice z klas sportowych kibicowały w hali Globus lubelskim szczypiornistkom z MKS-u, które podejmowały w tym dniu u siebie 3 drużynę Superligi PGNiG: Kram Start Elbląg. Po zaciętej i wyrównanej walce w pierwszej połowie, piłkarki ręczne z Lublina nie dały szans swoim przeciwniczkom w drugiej odsłonie i wygrały ostatecznie 30:24 umacniając się na pozycji liderek w Superlidze. Specjalnie na ten mecz nasze uczennice przygotowały transparent, który został zauważony przez kibiców i zawodniczki i przyozdobiony autografami  gwiazd lubelskiej drużyny. Pamiątkowe zdjęcie z piłkarkami z pewnością będzie przypominać po latach chwile spędzone w towarzystwie najlepszych polskich szczypiornistek.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,