81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

13 grudnia 2017 roku w hali sportowej ZSO odbył się Powiatowy Finał w Halowej Piłce Nożnej Chłopców- Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło 7 najlepszych gimnazjalnych drużyn z poprzednich etapów turnieju : Ostrów Lubelski, Skrobów, Firlej, Abramów, Lubartów nr 1, Michów, Ostrówek. Mecze rozgrywano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym” (2x10min)

Wyniki rywalizacji Grupa A:

I miejsce: Ostrów Lubelski

II miejsce: Skrobów

III miejsce: Abramów

IV miejsce: Firlej

Wyniki rywalizacji Grupy B:

I miejsce: Michów

II miejsce: Ostrówek

III miejsce: Lubartow nr 1

W ścisłym finale zagrały ze sobą zwycięskie zespoły z 1 i 2 miejsc grupy A i B

Mecz o I miejsce: Ostrów Lubelski – Michów (0:1)

Mecz o III miejsce: Skrobów – Lubartów (1:0)

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce: Michów

II miejsce: Ostrów Lubelski

III miejsce: Skrobów

IV miejsce: Ostrówek

Miejsca V-VII : Abramów, Lubartów nr 1, Firlej

Gratulujemy naszym piłkarzom zdobycia tytułu Mistrza Powiatu! Nasz zespół reprezentowali (wg kolejności na zdjęciu od góry): Miłosz Grzelak, Łukasz, Jakub Suchodół, Jakub Bojanowski, Mateusz Gol, Cezary Zdunek, Michał Dziarmaga, Maciej Kukier, Jakub Więsyk, Patryk. Grzesiak. Opiekunem naszej drużyny był pan Krzysztof Targoński.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,