81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniu 11.05.2017r. w Leszkowicach odbył się finał powiatowy w mini piłce nożnej dziewcząt „Igrzyska”. W finale brało udział 8 drużyn z powiatu lubartowskiego. W wyniku losowania  drużyny zostały podzielone na dwie grupy A i B.

Grupa A: Sz.P. w Brzezinach, Sz.P. w Leszkowicach, Sz. P. W Brzostówce , Sz. P. w Woli Sernickiej

Grupa B: Sz.P. w Firleju, Sz. P. w Ostrowie Lubelskim, Sz. P. w Kamionce , Sz. P. w Michowie

W grupach drużyny grały systemem „każdy z każdym”. Do półfinałów awansowały po dwie drużyny z grupy.

Szkoła Podstawowa w Michowie w grupie B uzyskała wyniki:

Sz. P. Michów – Sz. P. Ostrów Lubelski  0 : 0

Sz. P. Michów – Sz. P. Firlej  1 : 0

Sz. P. Michów – Sz. P. Kamionka  1 : 0

Z grupy A do półfinałów awansowały drużyny Sz.P. Wola Sernicka i Sz. P. Leszkowice

Z grupy B awans wywalczyły drużyny Sz. P. w Michowie i Sz. P. w Firleju

W półfinale uzyskano wyniki:

Sz. P. Michów – Sz. P. Wola Sernicka 1 : 0  i Sz. P. Leszkowice – Sz. P. Firlej 1 : 0

W meczu o III miejsce grały  drużyny ze Sz. P. w Firleju i Sz. P. w Woli Sernickiej. W regulaminowym czasie gry uzyskano wynik  1: 1 i o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne , które 2 : 1 wygrała drużyna ze Sz. P. w Firleju.

W wielkim finale spotkały się drużyny Sz.P. w Michowie i Sz. P. w Leszkowicach. I tak jak w meczu o III miejsce regulaminowy czas gry przyniósł wynik remisowy 1 : 1  i o I miejscu decydowały rzuty karne które 2 ; 0 wygrała drużyna ze Sz.P. w Michowie.

Końcowa kolejność turnieju:

I miejsce – Sz. P. w Michowie

II miejsce – Sz. P. w Leszkowicach

III miejsce – Sz. P. w Firleju

IV miejsce – Sz. P. w Woli Sernickiej

V – VI miejsce – Sz. P. w Brzezinach i Sz. P. w Ostrowie Lubelskim

VII – VIII miejsce – Sz. P. w Kamionce i Sz. P. w Brzostówce

Nasze zwyciężczynie grały w składzie: Jankowska J, Grzelak J, Więsyk A, Wadowska P, Berlińska M, Trojak K, Kukier N, Zdunek E, Świech M, Tomasiewicz D, Zyga K, Zyga A. Trenerem drużyny był Targoński Krzysztof.

Drużyna z Michowa zakwalifikowała się na zawody rejonowe, które odbędą się w Opolu Lubelskim.

Zapraszamy do komentowania!

,