81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W czytelni biblioteki…
Uczniowie klas II i III szkoły podstawowej wzięli udział w drugiej edycji konkursu pt. „ Zaczytani w czytelni”. Wśród uczestników dużym zainteresowaniem cieszyły się kolejne przygody sympatycznego Żółwia Franklina Pauletty Bourgeois. Zwycięzcami konkursu zostali: Mateusz Marzec – I miejsce, Natalia Targońska – II miejsce, Wiktoria Misiurek- III miejsce oraz Emilia Więsyk – wyróżnienie.
Klasy V-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum uczestniczyły w zajęciach dotyczących życia i twórczości Henryka Sienkiewicza -z okazji roku pisarza. Przygotowana została wystawa „ Bohaterowie utworów Sienkiewicza”. Uczennice szkoły podstawowej wykonały w bibliotece prace plastyczne z materiałów przyrodniczych, inspirowane baśniami, na konkurs pt. „Baśnie – naturalnie”. Uczniowie mogli też podziwiać, wyczarowane ze słomy ozdoby świąteczne, wykonane przez artystę ludowego pana Stanisława Kołodzieja.

zobacz wiecej

Zapraszamy do komentowania!

,