81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Tradycyjnie w ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną wystawione zostały Jasełka. Jeszcze przed ich oficjalną premierą w klimat świąteczny wprowadził naszą młodzież ksiądz Marek, który kolędował na korytarzu przygrywając na akordeonie. W tym roku scenariusz Jasełek ukazał obraz współczesnego świata: powierzchowność naszych przeżyć i laicyzację Świąt Bożego Narodzenia, podczas których ginie ich religijny i rodzinny klimat, a zastąpiony zostaje przyziemnymi, doczesnymi problemami zagłuszającymi sumienie, obojętnymi wobec Bożej miłości. Aktorzy przedstawienia w bardzo sugestywny sposób odegrali swoje rolę, zaś trafnie dobrana muzyka współczesnych kolęd dopełniła reszty i sprawiła, że w obejrzane sceny na długo pozostaną w pamięci słuchaczy.

Tegoroczne Jasełka obejrzeli z nami zaproszeni goście: Wójt Gminy Michów p. Janusz Jankowski, Dyrektor Banku Spółdzielczego w Cycowie oddział w Michowie p. Cezary Marzec oraz Przewodniczący Rady Rodziców p. Radosław Piskorski. Na zakończenie pani Dyrektor ZSO Bożena Morawska złożyła zaproszonym gościom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim uczniom życzenia świąteczne. Jasełka wraz ze swoimi uczniami przygotowała p. Ewa Zielińska

wejdź do galerii

Zapraszamy do komentowania!

,